ABC Article Directory banner displaying blue butterfly logo. Click to go directly to the main Homepage


Şantiye Ortamlarınızda Maksimum Verimlilikte Çalışın


     Karmod’un modüler prefabrik şantiye binaları ergonomik tasarımı, yüksek verimli ve fonksiyonel kullanım alanlarıyla projelerinizi daha da kolaylaştıracak. Karmod prefabrik şantiye binaları ile kaynaksız sistem seri üretimi, pratik ve hızlı kurulumu, ekonomik fiyatıyla projenize başlamadan kazanacaksınız.

Uluslararası tecrübe ve kalitesiyle prefabrik şantiye binaları projelerinde tam zamanında teslimat Karmod’un en önemli farkıdır. Karmod uzun yılların birikimi olan öz sermayesiyle gerçekleştirdiği tedariklerle kısa sürede gerçekleştirdiği prefabrik şantiye bina üretimlerini ekonomik fiyat avantajlarıyla müşterilerine sunmaktadır.

Prefabrik Ofis ve Şantiye binalarını yüksek teknolojik yöntemleri kullanarak üreten Karmod anahtar teslimi projeler sunmaktadır. Karmod prefabrik şantiye üretimleri arasında; prefabrik yapılar, İnşaat Şantiye Binaları, Ofis Binaları, Prefabrik Okul Binası, Prefabrik Hastane, Sağlık Binası, Yemekhane, Yatakhane, Askeri kamplar, Kalıcı veya modüler taşınabilir yapılar v.b.’i yapılar yer almaktadır.

Estetik mimarisi, ergonomik tasarımlarıyla dünya genelinde projeler gerçekleştiren Karmod; uluslararası kalitede güvenle dinlenme ortamlarına sahip prefabrik şantiye yapılarını beğeninize sunuyor. Karmod prefabrik şantiye yapıları plan ve görünüm olarak uzman mimar ve mühendisler kontrolünde deneyimli teknik ofisimizde hazırlanmaktadır. Karmod prefabrik şantiye yapıları müşterilerinin yüksek memnuniyet duyacağı kalite ve standartlarda özenle projelendirilip üretilmektedir.

Karmod’un modüler prefabrik şantiye yapılarından görünümü, kalitesi ve sunduğu cazip fiyatlarıyla siz de memnun kalacaksınız.

Karmod; prefabrik şantiye profesyonel, güvenli ve rahat alanlı tasarımları yansıtır. Çevreci, rahat kullanım alanlarına sahip ve uzun ömürlü estetik tasarımlar hedeflenen yeni prefabrik şantiye modellerimiz iç plan olarakta konforlu rahat kullanıma sahip ergonomik tasarımlar hedeflenerek oluşturuldu. Prefabrik şantiye yapılarımız tek katlı ve iki katlı olarak tasarlanıp güvenle üretilmektedir.

Karmod prefabrik şantiye yapıları 13 bin metrekare kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde bant sistemiyle üretilmektedir. Kaynaksız vidalı sistemle teknolojik üretim yapılan Karmod prefabrik şantiye yapılarında her detayı güvenle üretilmektedir. Çift katlı veya tek katlı prefabrik şantiye modeli müşteri onayı sonrası imalat dosyası hazırlanarak üretim istasyonundaki bilgisayara riplenmektedir. Bilgisayara yüklenen proje üretim bandında sac kesiminden bükümüne, vida deliklerine kadar milimetrik olarak otomosyon sistemiyle hazırlanarak demonte ön üretim gerçekleştirilmektedir. Vidalı sistem üretim binayı çok daha uzun ömürlü kılmaktadır. Ayrıca vidalı sistemle projeniz tamamlandığında prefabrik şantiye yapısını başka projenizin olduğu mekana kolaylıkla söküp sevk edebilirsiniz. Karmod prefabrik şantiye fabrika üretim terminine göre çık kısa bir sürede hazırlanarak kurulum bölgesine sevk edilmektedir.

Otomasyon sistemiyle ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik şantiye yapıları montaj yerine sevk edilerek kuruluma hazır hale getirilmektedir. Karmod prefabrik şantiye yapıları yurt içinde kamyon veya tırlarla sevk edilmektedir. Yurt dışı üretimler taşıma konteynerine yüklenerek kara, hava, deniz taşımacılık standartlarına uygun olarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Montaj alanına sevk edilen Karmod prefabrik şantiye uzman ekiplerimizce kısa sürede kurulumu gerçekleştirilerek kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod prefabrik şantiye binaları çelik kapısı, iç panel kapıları, ısı camlı pvc doğramaları, elektrik ve su tesiatları, elektrik ve su tesisat armatürleri, çatı kaplaması, iç ve dış boyasıyla kullanıma hazır olarak tesilm edilmektedir. Karmod prefabrik şantiye binasının üretiminde kullanılan tüm malzemeler kalite belgeli ürünlerden oluşmaktadır. Malzeme kalitemizi ve markalarını teknik özellikler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Karmod prefabrik şantiye binasının en önemli avantajlarından biri de hazır olarak teslimat yapıldığından usta gerektirmemesidir. Bu da usta sıkıntısı çekilen bölgelerdeki en önemli problemin kolayca aşılmasını sağlamaktadır. Prefabrik şantiye yapıları müşterilerimizin hazırlaması gereken bina kurulumunun yapılacağı su basmanı sonrası duvar panelinden çatı kaplamasına, çatı derelerinden tesisat malzemelerine, pencereden kapılarına kadar her detayı Karmod montaj ekiplerince montaj yapılarak hazır olarak teslim edilmektedir.

Karmod şantiye yapıları izolasyon açısından mükemmel yapıdadır. 10 cm kalınlığa sahip duvar izolasyonlu duvar panelleri, çatı kapaması üzerine içten yerleştirilen cam yünü (izocam) uygulaması, çelik kapısı, ısı camlı birinci kalite pvc pencere sistemleriyle Karmod prefabrik konut yüksek izolasyona sahiptir.

Karmod’u prefabrik şantiye yapıları üretiminde farklı kılan bir diğer önemli yön ise; satış sonrası hizmet anlayışıdır. Karmod prefabrik şantiye yapıları garantili olarak üretilmekte olup, ürünlerinin tamamında satış sonrası hizmet sunmaktadır.


Article Source: http://www.abcarticledirectory.com

Karmod yüksek son üretim teknolojisi ile modüler evler, Prefabrik şantiye binaları, kabin ve çelik ev fiyatları de dahil olmak üzere yüksek kaliteli prefabrik yapilar gelisir. Daha fazla bilgi için www.karmod.com.


Posted on 2011-11-16, By: *

* Click on the author's name to view their profile and articles!!!


Note: The content of this article solely conveys the opinion of its author.


Animated RSS Symbol for the ABC Article Directory rss category feed ... Get Every New Foreign Language Articles Article Delivered Instantly!Facebook Comments


" data-width="470" data-num-posts="10">
Cartoon image of a figure holding a magnifying glass looking for articles in the ABC Article Directory

Still Searching? Last Chance to find what you're looking for with a Google Custom Search!Custom Search

Or.... You can search this site using our Bing Custom Search!

Bing
Did You Like/Dislike This Article? Give It YOUR Rating!

Please Rate this Article

No Ratings Yet. Be The First To Rate This Article

/EDF Publishing. All rights reserved. Script Services by: Sustainable Website Design
Use of our free service is protected by our Privacy Policy and Terms of Service Contact Us

User published content is licensed under a Creative Commons Attribution-No Derivative Works 3.0 Unported License
.
Increase your website traffic with Attracta.com

Valid CSS!


ABOUT SSL CERTIFICATES
Date:


Powered by ABC Article Directory